Jump to content

Welcome to Team-Strike.Ro
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

""Suferinta apare atunci cand asteptam ca ceilalti sa ne iubeasca in felul dorit de noi"" (View full quote)

Paulo Coelho
Adaugat: 17 November 2013 - 07:00 PM

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  TEAM-STRIKE.RO : (04 December 2017 - 03:36 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului Dj.Anonim care a implinit varsta de 22.
@  TEAM-STRIKE.RO : (23 November 2017 - 06:56 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului k3nNz0r care a implinit varsta de 16.
@  TEAM-STRIKE.RO : (21 November 2017 - 09:03 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului × FRESHHHHH!! care a implinit varsta de 24.
@  TEAM-STRIKE.RO : (18 November 2017 - 02:18 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului MortalROs care a implinit varsta de 21.
@  TEAM-STRIKE.RO : (15 November 2017 - 10:27 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului Evolut1oN#Pr0 2 care a implinit varsta de 18.
@  TEAM-STRIKE.RO : (13 November 2017 - 08:22 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului ExTeRmInAte care a implinit varsta de 22.
@  TEAM-STRIKE.RO : (05 November 2017 - 11:21 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului DeLuX care a implinit varsta de 24.
@  TEAM-STRIKE.RO : (04 November 2017 - 04:43 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului P!ngu!N # care a implinit varsta de 22.
@  TEAM-STRIKE.RO : (24 October 2017 - 02:38 PM) Hei tuturor .. avem un utilizator nou inregistrat ! Este vorba de O dau miez ! Bine ai venit in comunitatea TEAM-STRIKE.RO
@  TEAM-STRIKE.RO : (22 October 2017 - 04:45 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului CpR4Cwalk care a implinit varsta de 22.
@  TEAM-STRIKE.RO : (20 October 2017 - 08:24 PM) Hei tuturor .. avem un utilizator nou inregistrat ! Este vorba de Jucatoru ! Bine ai venit in comunitatea TEAM-STRIKE.RO
@  TEAM-STRIKE.RO : (18 October 2017 - 10:08 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului n00b care a implinit varsta de 20.
@  TEAM-STRIKE.RO : (03 October 2017 - 11:56 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului WHITE care a implinit varsta de 22.
@  TEAM-STRIKE.RO : (29 September 2017 - 03:13 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului PoRcEsKy care a implinit varsta de 28.
@  TEAM-STRIKE.RO : (27 September 2017 - 10:08 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului GabR!<3L;; /<® care a implinit varsta de 17.
@  Bambucha : (27 September 2017 - 12:07 AM) haules
@  Alu : (26 September 2017 - 11:37 AM) Extasy :(
@  TEAM-STRIKE.RO : (25 September 2017 - 12:47 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului MoonMoon care a implinit varsta de 23.
@  TEAM-STRIKE.RO : (23 September 2017 - 06:14 PM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului Drake care a implinit varsta de 25.
@  TEAM-STRIKE.RO : (19 September 2017 - 04:42 AM) Team-Strike.Ro vrea sa ureze "La multi ani !" utilizatorului SlackeR care a implinit varsta de 20.

Photo

[Aplicatie] News Agency

• Please log in to reply
No replies to this topic

OFFLINE   Moscova [;x]

Moscova [;x]

Divizia Argint

• Vip
  • 200 posts
  • 13 Thanks
  • Tara: Country Flag

News Agency este cea mai complicata factiune de pe server, datorita acestui lucru alegerea viitorilor membri are standarde si criterii ridicate. Cine doreste sa faca parte din News Agency, trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:

• Sa fiti devotati si activi pe server-ul nostru
  • Minimum level 5.
  • Bun simt si cei 7 ani de acasa.
  • Capacitatea de a scrie corect din punct de vedere gramatical.
  • Capacitatea de a accepta si pune in practica un sfat.
  • Capacitatea de a accepta o sanctiune si a o indrepta.
  • Creativitate.
  • Activitate.
  • Perseverenta.
  • Aplicatie impecabila (fara greseli gramaticale si completarea fiecarui camp).
  • Sa nu fi avut conflicte cu unul sau mai multi membri News Agency.
  • Capaiblitatea de a primi si pune in aplicare un sfat.
  • Capabilitatea de a corecta si nerepeta o greseala facuta.
  • Respect fata de fiecare membru al acestei comunitati.

De asemenea, daca indepliniti aceste criterii trebuie sa completati si predati urmatoarea aplicatie:

Model Aplicatie:

• Nickname in joc:
  • Nickname-uri anterioare:
  • Level-ul caracterul din joc:
  • De cat timp jucati pe Team-Strike?:
  • Factiuni anterioare:
  • Cel mai mare rank detinut intr-o factiune:
  • Ultimele 2 factiuni din care ati facut parte:
  • De ce nu mai faceti parte din ultimele 2 factiuni(daca ati demis / ati fost demisi specificati motivul):
  • Ai avut ban? (daca da, de ce si de cate ori):
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ati primit:
  • Cate ore acorzi jocului pe zi?:
  • In ce interval orar joci?:
  • Ai mai facut parte din News Agency?(daca da, specificati motivul pentru care ati iesit / ati fost demisi):
  • De ce doresti sa intri in News Agency? (minimum 30 de cuvinte):
  • Cu ce crezi ca se ocupa News Agency? (minimum 30 de cuvinte):
  • Poza cu /stats:
  • Esti de acord cu faptul ca liderul va hotara dupa 2 saptamani daca esti avansat la rank 2 sau demisionat?:
  • Esti capabil sa lucrezi in echipa?:
  • Esti constient de sanctiunile pentru atitudinea nepotrivita, fata de orice player al comunitatii?:
  • Ai citit si invatat regulamentul, informatiile si ghidul incepatorului cat si celelalte topic-uri informative?:
  • Iti vei respecta atat colegii de rank 1 cat si liderul?:
  • Alte precizari:

Veti fi respinsi din start, daca:

• Nu scrieti minimum 30 de cuvinte in cele 3 campuri la care vi se cere asta.
  • Nu aveti poza cu [/stats].
  • Nu aveti level 5.
  • Ati aplicat la alte factiuni in acelasi timp.

z52989cecdcb6f.gif

z52a440fbb94e8.gif

Adresează-mi o întrebare !!
http://ask.fm/Yo_Ionutz

JYO91UK.gif

350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users